Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Зеленський емоційно відповів злостивцям: Йдіть у д*пу

Шоумен знову виклав відеозвернення у соцмережу.

Керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, який емоційно відреагував на чутки про закриття серіалу "Свати", випустив ще одне відеозвернення.

На сторінці у Facebook шоумен виклав ролик, у якому подякував всім, хто не лишився байдужим до теми "Сватів" і підтримав "Квартал 95".

Також Зеленський не полінився відповісти тим зловмисникам, які лишили гнівні коментарі щодо серіалу.

"Кому потрібен, нахр*н, серіал? Відповідаю. Смаків багато. Не подобається – не дивишся. Кому потрібно? 800 мільйонів переглядів лише на YouTube. Другий комент, – що "Свати" – це пропаганда. Серіал "Свати" – це про родину, про кохання, про дітей. Там нема нічого, окрім гумору, сміху і теплого настрою. Ні-чо-го", - наголосив актор та ведучий.

Окрему увагу Зеленський приділив коментарю: "Що ж таке. Щойно торкнулися ваших "Сватів" і ви прокинулися".

"Люди, це ви лише прокинулися. А я не сплю останні 15 років, і щосуботи "Квартал" не спить, щосуботи ми казали те, що думаємо усім можновладцям. Вони приходять і йдуть, а ми разом з вами назавжди. Всім дякую, всіх люблю. А всім тим, хто нас з вами розсварює, які роз’єднують нашу країну, які хочуть нас ділити за кольором, за мовою і таке інше. Усім вам, я не можу сказати від себе, я ж  людина наче з культури. Тому скаже один з образів, знайомий всім, Василь Голобородько: "А ви всі інші, злодії, йдіть у д*пу" - підсумував звернення Володимир.

Всем спасибо!

Опубликовано Владимиром Зеленским 24 ноября 2017 г.

Нагадаємо, що днями Служба безпеки України заборонила в’їзд до нашої країни російському актору Федору Добронравову, який зіграв одну з головних ролей в українському серіалі "Свати". Росіянин не зможе відвідувати Україну протягом трьох років. На фоні цього у Мережі стали ширитися чутки про те, що й сам серіал "Свати" можуть закрити. Це не на жарт обурило керівника "Кварталу 95" Володимира Зеленського, який відповів на чутки емоційним відео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції