Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я "кат": Сергій Бабкін розповів про самокритику

"Я "кат": Сергій Бабкін розповів про самокритику

Артист готує яскравий номер на премію YUNA.

Більше місяця залишається до головної музичної премії України – YUNA-2019.

Напередодні церемонії сайт ТСН.uа запускає спеціальний проект, в рамках якого ми будемо оголошувати імена артистів, які виступатимуть на заході.

І першим став музикант та актор Сергій Бабкін. У невеликому інтерв'ю співак розповів, яким буде його номер на сцені Палацу "Україна", як він ставиться до конкурентів і як святкує творчі перемоги.

- Розкажіть історію написання пісні, яку ви виконаєте на YUNA-2019.

- Я почав писати пісню з рядків, які реально мене зачепили, вони її і відкривають! А потім я почав розвивати її і вийшов трек, який ви вже можете почути в альбомі "Музасфера". Його прем'єру як синглу ви першими почуєте на YUNA-2019! Спочатку і планував її для свого хіп-хоп проекту БАБС і навіть почав писати більш важке аранжування. Я викладав шматочок першого варіанту собі в соцмережі. Але потім я все ж вирішив залишити її для "Музасфери".

- Торік ви вперше виступали на YUNA зі спеціальним гостем, чого чекаєте цього року від сольного виступу?

- Я хочу, щоб виступ був яскравим і таким, що запам'ятовується. Він точно здивує тих, хто буде його дивитися як в залі Палацу, так і у телевізорі. Я хочу виявити ще одну зі своїх граней, інакше постати перед усіма тими, хто звик до свого уявлення про Бабкіна. І над цим виступом ми вже працюємо!

Сергій Бабкін_5
YULA company

- Як ставитеся до конкурентів?

- Я ставлюся до них не як до конкурентів, а як до колег за цехом. Адже ми – це ж не однакові люди, які все роблять однаково, стоячи біля верстата. А тут всі дуже різні, абсолютно, ніхто один на одного не схожий, і всі роблять свою справу, у всіх свій стиль. І так ми доповнюємо кожного з нас і створюємо загальну картинку музичного світу, робимо її більш широкою, різноманітною й барвистою.

- Мотивують вас програші чи, навпаки, опускаються руки?

- Я дуже самокритична людина і дуже суворий суддя. Я б навіть сказав, що я "кат", тому що я себе часто караю. Адже у мене є багато всього, що потрібно виправляти, з чим боротися, що викорінити в собі, вижити, відрубати. Всередині у мене постійно йде особиста боротьба. Тому найважливіші програші і перемоги – це всередині мене, у мене вони є. Коли я даю раду з самим собою – це по-справжньому тішить і приносить таке щастя, яке жодна медаль або місце не зроблять. Це мотивує.

- Як святкуєте творчі перемоги?

- У всій творчості мене більше за все забавляє, захоплює і я закоханий в сам процес, процес створення. А коли щось вже зроблено: написана пісня, випущений альбом, поставлений спектакль, знятий фільм, мені стає нецікаво. Хочеться знову повернутися і починається пошук чогось нового, з чим знову захочеться працювати – створювати. Ось це цікаво.

Сергій Бабкін_4
YULA company

- Рік тільки почався, які творчі плани вашого 2019-го?

- Ми вже готуємо до випуску ще декілька синглів з альбому "Музасфера", і обов'язково зробимо до них lyric-відео. А ще ми хочемо створити справжнє мистецтво в нашому новому кліпі! Також я готую невеликий EP, щоб заявити про своій хіп-хоп проект "БАБС". А ще хочеться створити проект, про який я давно мрію і кажу – це театралізовано-кабарешний, з оголеним нервом, драмою, любов'ю і сміливістю проект. Це буде симбіоз з цікавим музичним колективом, але поки всіх секретів вам відкрити не можу.

Зазначимо, що щорічна музична премія YUNA відбудеться 22 березня у Палаці "Україна". ТСН.uа вестиме онлайн-трансляцію з червоної доріжки і першим повідомить вам про переможців премії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції