"Жіночий Квартал" ворожитиме на нареченого для Тіни Кароль

"Жіночий Квартал" ворожитиме на нареченого для Тіни Кароль

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Артистки готують таємничий перфоманс для "Різдвяної історії з Тіною Кароль".

Цього року до Різдва канал "1+1" разом зі співачкою Тіною Кароль відроджують спільний проект про багатовікові традиції і духовні цінності, але вже в іншому форматі. "Різдвяна історія з Тіною Кароль", яка в 2016 році з'явилася на екранах глядачів у вигляді музичного фільму, цього разу реалізується у вигляді масштабного концерту в Палаці спорту 22, 23 і 24 грудня. А канал "1+1" покаже телеверсію "Різдвяної історії" під час новорічних свят.

У гості до Тіни Кароль прийдуть відомі артисти, які виконають колядки та щедрівки у несподіваній сучасній інтерпретації. Серед них і зірки популярного гумористичного шоу "Жіночий Квартал".

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Для святкового шоу "Жіночий Квартал" приготував особливий номер, пов'язаний не тільки з гумором, а й українськими традиціями - різдвяними ворожіннями. З давніх часів у народі було прийнято проводити обряди і гадати в ніч на Різдво. Дівчата вірили, що саме у цей час можна ворожити на любов і отримати найвірніший прогноз, хто стане їхнім майбутнім нареченим.

"Жіночий Квартал" відродить цю давню українську традицію і прямо на сцені Палацу спорту проведе таємничий обряд. Веселі дівчата ворожитимуть не просто на любов, а спробують передбачити ім'я нареченого для ведучої вечора Тіни Кароль. Подробиць постановки гумористки загадково не розповідають, але обіцяють, що це буде великий сюрприз.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Мені здається, "Жіночий Квартал" наворожить мені Дана Балана на "Голосі країни" в наступному сезоні", - жартома прокоментувала Тіна Кароль.

Учасниці "Жіночого Кварталу" зізналися, що їм цей номер припав до душі, адже вони самі в юності ворожили на Різдво і намагалися дізнатися ім'я свого нареченого.

"Пам'ятаю, як в шкільні роки в ніч проти Андрія я завжди писала імена хлопців на листочках, клала їх під подушку і засинала. А потім вранці діставала якийсь один листочок і на ньому, нібито, було ім'я твого нареченого. Всі мої подружки вірили в цей ритуал і потім довго обговорювали, хто з ким може одружитися", - розповіла Марта Адамчук.

А ось Аліна Гордієнко розповіла, що вірить в силу чарівної ночі Різдва до сих пір.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Звичайно, я пам'ятаю, як в дитинстві всі намагалися дізнатися ім'я свого судженого. Але у нас є ритуал, який моя сім'я до сих пір проводить. Має це такий вигляд: всі виходять з кімнати і мама розкладає в 4 кути різні символічні предмети, наприклад, монети, або обручку. Коли ми заходимо в кімнату, не роздумуючи кожен вибирає якийсь кут. Потім в залежності від того, що там лежить, вважається, що такою буде і доля наступний рік. Якщо монети - це до грошей, обручка - до любові або заміжжя і так далі", - розповіла акторка шоу.

Ворожила на ім'я свого судженого і Ірина Сопонару, але результат любовного ритуалу їй не дуже сподобався.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Я в дитинстві ворожила в ніч на Андрія. Виявилося, що мого майбутнього чоловіка зватимуть Гато! Гато! І це не помилка. З тих пір я не дуже вірю в гадання", - жартівливо відповіла Ірина.

До шоу почали готуватися й інші артисти - MONATIK, ВРЕМЯ И СТЕКЛО, DZIDZIO, KAZKA, The Hardkiss, "Беz обмежень", Олег Скрипка та ВВ, MICHELLE ANDRADE, KHAYAT, зірки шоу "Голос країни" та "Танці з зірками". Вони здивують глядачів новим звучанням традиційних українських колядок, незвичайними образами і яскравими постановками.

Побачити тепле сімейне шоу "Різдвяна історія з Тіною Кароль" наживо можна 22, 23 і 24 грудня на галаконцертах у Палаці спорту. А телеверсію концерту покаже телеканал "1+1" на різдвяні свята.

Повʼязані теми:

Наступна публікація