Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Друзів" Меттью Перрі слідом за Еністон створив сторінку у Instagram

На актора вже встигло підписатися майже 2 мільйони користувачів.

Канадсько-американський актор, найбільш відомий за роллю Чендлера Бінга в серіалі "Друзі", знімки з яким часто з'являлися у фотоблогах його колег, нарешті сам зареєстувався у Instagram.

Ймовірно на такий крок зірку підштовхнула нещодавня реєстрація у фотоблогу його колеги за стрічкою Дженніфер Еністон, яка створила сторінку у жовтні минулого року та наразі має 27 мільйонів підписників.

Цікаво, що 50-річний Перрі на сторінці instagram.com/mattyperry4 досі не опублікував на своїй сторінці жодного фото чи допису, але вже обзавівся майже двома мільйонами підписників.

Проте все ж таки колеги "Друзів" привітали його зі своїх сторінок. Так, наприклад виконавиця ролі Фібі Ліза Кудроу опублікувала спільний з Перрі архівний знімок під яким залишила слова вітання.

Ліза Кудроу і Меттью Перрі
instagram.com/lisakudrow

"Нарешті! Так! Не вірю своїм очам! Ласкаво просимо в Instagram, Меттью Перрі. Друзі на все життя", - зауважила зірка. До привітань також приєдналися Кортні Кокс та Дженніфер Еністон, які залишили їх у коментарях під фото.

"Ти не міг ще почекати, Меттью", - запитала з гумором Джен. А Кортні своєю чергою написала: "Так, Метті!"

Нагадаємо, своєю сторінкою у Instagram зовсім нещодавно обзавівся і тезка Перрі, актор Меттью МакКонагі. Він зареєстувався у соцмережі саме в день свого 50-річчя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції