Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Термінатора" Гамільтон зізналася, що не займалася сексом 15 років

Акторка шокувала несподіваним визнанням.

Американська акторка, відома своєю роллю у фільмі "Термінатор" Лінда Гамільтон, яку нещодавно привітав Арнольд Шварцнегер з днем народження, вперше за довгий час розповіла про особисте життя.

Зірка дала відверте інтерв'ю виданню The New York Times, в якому розповіла, як уникала спілкування не тільки з пресою, але і з чоловіками.

Як виявилося, після розлучення з режисером Джеймсом Кемероном з 1999 року Лінда Гамільтон ні з ким не зав'язувала стосунків та 15 років не займалася сексом.

"Час наодинці з собою подобається мені більше будь-якого дозвілля з ким-небудь іншим. У мене целібат вже майже 15 років. Я просто припинила звертати на це увагу, тому що це не має значення - чи в усякому разі не має значення для мене. У мене і так є стосунки - з навколишнім мене світом і людьми, які його населяють", - розповідала Лінда.

Варто відзначити, що Лінда Гамільтон була у шлюбі з автором і режисером перших двох частин "Термінатора" Джеймсом Кемероном. 1993 року у пари народилася дочка Жозефіна. Через чотири роки зіркова пара одружилася, а два роки по тому розлучилася.

Нагадаємо, нещодавно Арнольд Шварценеггер привітав партнерку за фільмом "Термінатор" Лінду Гамільтон пристрасним поцілунком на публіці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції