Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зведена сестра Меган нарешті попросила вибачення у герцогині

Саманта Маркл приїхала до Великої Британії, щоб зустрітися з сестрою особисто.

Родичі дружини принца Гаррі Меган, які невпинно намагаються домогтися її прихильності своїми скандальними виступами, продовжують роздавати інтерв'ю.

Проте, днями зведена сестра герцогині Сассекської Саманта Маркл у черговій бесіді з журналістами неочікувано вирішила змінити гнів на милість.

53-річна жінка нещодавно виявила бажання приїхати до Великої Британії і зустрітися з Меган особисто, правда, одразу зіткнулася з погрозами. Королівські інсайдери подейкують, що її хотіли спотворити кислотою.

Саманта Маркл
YouTube
Саманта Маркл

Оскільки зустрітися з герцогинею Саманті так і не вдалося, вона вирішила у британському шоу Джеремі Вайна розповісти, чому так довго поливала Меган брудом, а також попросити у неї вибачення.

"Я думаю, що всім було прикро за те, що нас не запросили на весілля, але я відчувала, ця ворожнеча могла і не початися, якби всі були запрошені, і ми б всі просто рухалися вперед. Віриш ти чи ні, все це не означає, що ми любимо тебе менше. Таке трапляється, коли є плутанина і люди страждають. Я прошу вибачення і хочу, щоб все було по-іншому", - неочікувано заявила Саманта.

Також, зведена сетра Меган, яка благала її відвідати хворого батькавідповіла на запитання ведучого про те, чому вона говорила про Маркл стільки неприємних речей.

"Мені цікаво, а що б вважали за краще ви? Відповідати на образи чи ігнорувати все, що говорять навколо, і зберігати мовчання? Спочатку я думала, що краще висловитися публічно. Тоді я була безтурботною і відкритою для спілкування. У підсумку все сказане мною потрапило в руки журналістів і було перевернуто в те, чим насправді не є", - зазначила Саманта.

Нагадаємо, Саманта Маркл останнім часом постійно почала несхвально про неї висловлюватися. Саманта викрила родичку в нещирості, заявила, що її давньою корисливою метою було поріднитися з королівською родиною, розкритикувала її герб, а також звинуватила її в "смерті батька".

Залиште свій коментар

Вибір редакції