Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аналітики пообіцяли гривні зміцнення до кінця 2018 року

Національна валюта взяла курс на зміцнення вже з початку цього року.

Гривня продовжить поступово зміцнюватися і в перспективі 12 місяців курс зросте до 25 гривень за долар.

Такі прогнози опубліковані в аналітичному огляді інвестбанку Goldman Sachs, передає "Інтерфакс-Україна".

Аналітики звернули увагу, що гривня взяла курс на зміцнення вже з початку 2018 року.

Раніше, в середині серпня 2017 року аналітики Goldman Sachs прогнозували зростання курсу гривні в перспективі трьох місяців до 25,3 грн/долар, шести місяців - до 25 грн/долар, 12 місяців і до кінця 2018 року - до 24,8 грн/долар.

ВідеоВ Україні з'являться дві нові монети

За два тижні в обігу з'являться нова одна гривня, яка буде суттєво відрізнятися від тієї, що зараз, та дві гривні, яких ще досі не було. За рік в обіг пустять ще п'ять та десять гривень монетами. Паперові купюри номіналами одна, дві, п'ять та десять гривень взагалі перестануть друкувати, щоби згодом металеві гроші їх замінили.

В Україні з'являться дві нові монети

На той час нацвалюта зміцнювалася кілька місяців поспіль, але в останні дні серпня пішла вниз. Національний банк України пов'язував відповідний розворот зі спекуляціями щодо очікуваної восени девальвації гривні і для згладжування підвищеної волатильності змушений був кілька разів виходити на ринок з продажем валюти.

Проте курс гривні, за винятком деякого періоду в листопаді, продовжував знижуватися і завершив 2017 рік на позначці 28,09 грн/долар, що на 3,9% нижче, ніж роком раніше.

Як повідомлялося раніше, Світовий банк підрахував, скільки мільйонів потрібно Україні для погашення боргів. Найбільші витрати за кредитами будуть 2019-го.

Залиште свій коментар

Вибір редакції