Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд дозволив Рожковій повернутися до роботи в НБУ

Позов проти заступниці голови Нацбанку подав депутат Ігор Луценко.

У вівторок, 15 травня, Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Дарницького райсуду про відсторонення Катерини Рожкової від посади заступниці голови Національного банку України.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

У юридичному департаменті Нацбанку вважають, що рішення Апеляційного суду повністю відповідає законодавству України. Натомість зазначають, що рішення Дарницького райсуду фактично блокувало діяльність НБУ і створювало загрози для забезпечення стабільності гривні. Також ця ухвала суду "створювала небезпечний прецедент для роботи всіх органів державної влади в Україні", вважають у НБУ.

Національний банк звернувся до Вищої ради правосуддя та Національного антикорупційного бюро України з проханням перевірити дії судді Дарницького районного суду на наявність ознак дисциплінарного проступку та вчинення злочину.

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва за позовом народного депутата Ігоря Луценка відсторонив від посади заступницю голови Національного банку України Катерину Рожкову та заборонив їй брати участь у засіданнях правління регулятора. За словами Ігоря Луценка, Рожкова разом з Гонтаревою "ухвалювали рішення в НБУ в інтересах банків в порушення антикорупційного законодавства". 25 квітня Нацбанк подав апеляцію на це рішення.

ВідеоУкраїнські сенсації. Хто така Рожкова

Минулого тижня Дарницький районний суд постановив тимчасово усунути Заступницю голови Національного банку України Катерину Рожкову. Виявляється, Рожкова – вкрай потрібна персона для президента Порошенка. Фінансові блага посадових осіб сильно залежать від однієї людини, але її таємниці вмить стали народним надбанням. Усі таємниці чиновників «Українські сенсації» розкриють у випуску. Чому НАБУ не може «розкусити» Рожкову? Навіщо вона літала до Москви та які дані українців могла туди возити? ожкову»? Дивіться «Українські сенсації» за 5 травня онлайн на 1+1. 

Українські сенсації. Хто така Рожкова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції