Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple можуть покарати за скаргою українського стартапу

Скандал уже набуває розголосу в Америці.

Український стартап Kidslox та іспанська компанія Qustodio подали скаргу на американську корпорацію Apple. Останню звинувачують у недобросовісній конкуренції, повідомляє Економічна правда.

Позивачі передали до Європейської комісії з конкуренції матеріали, котрі мають доводити зловживання Apple монопольним становищем і цілеспрямоване знищення мобільних додатків, які конкурують із американським продуктом. Мова йде про програми батьківського контролю за дітьми за допомогою смартфонів.

ВідеоСемеро власників IPhone подали позов до суду на компанію Apple за втручання в роботу їхніх телефонів

Компанія Apple спеціально гальмувала роботу гаджетів. Щоб продовжити життя батарейкам, які вимикаються, наприклад, од переохолодження. Цей обман тепер може вилитися Apple у великі збитки. Адже, коли ситуація набула розголосу, охочих піти у суд побільшає.

Семеро власників IPhone подали позов до суду на компанію Apple за втручання в роботу їхніх телефонів

Українці та іспанці наголошують, що Apple блокує оновлення конкурентів або просто видаляє їх із AppStore. "Поведінка Apple має системний характер. Наша ціль – відстояти права користувачів на вільний вибір, який додаток батьківського контролю їм обирати. Після нашого звернення до Європейської комісії Apple дещо зменшив тиск на нас, однак усе одно не дає оновити Kidslox", - заявив засновник Kidslox Віктор Євпак.

За його словами, український додаток уміє більше, ніж програма Apple. Зокрема, Kidslox діє одночасно і на IOS, і на Android, тож різні мобільні платформи не є перешкодою для батьків у здійсненні контролю за дітьми. Однак розвитку стартапу заважають недружні дії американської компанії.

Фотогалерея У столичному МВЦ оголосили переможців першого конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції