Янукович вимагає позбавити ліцензії свого держадвоката

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент-втікач звернувся до суду із заявою.

Екс-президент України Віктор Янукович, засуджений за державну зраду, просить суд позбавити його державного захисника Івана Ангеліна статусу адвоката.

Про це повідомили у прес-службі Окружного адміністративного суду Києва.

Янукович просить визнати протиправним рішення, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 29 березня 2019 року та позбавити Ангеліна права займатися адвокатською діяльністю.

"Позивач просить суд визнати протиправним рішення ВКДКА від 29 березня 2019 року, яким було скасовано рішення про притягнення адвоката Івана Ангеліна до дисциплінарної відповідальності, а саме - позбавлення його права на заняття адвокатською діяльністю з наступним виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня президента-втікача Віктора Януковича засудили до 13 років ув'язнення за держзраду. Його визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

ВідеоНадія втікача: Янукович бажає повернутися, і на нього чекають, утім з кайданками

Його адвокат Віталій Сердюк запевняє: бажання Януковича повернутися не пов’язане з обранням нового президента. Але зі зміною влади в нього "з’явився шанс, що процес не буде політизованим". Генеральний прокурор Юрій Луценко таким планам зрадів. Каже, тут Януковича готові зустріти з судовим вироком за державну зраду і обвинуваченням в організації розстрілів на Майдані.  

Надія втікача: Янукович бажає повернутися, і на нього чекають, утім з кайданками

Залиште свій коментар

Вибір редакції