Банан став дешевший та популярніший за яблуко. Чому так сталося

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дієтологи не радять заміняти одне іншим.

Екзотичний банан стає популярнішим за традиційне для українців яблуко. Такі нещодавні дані профільної організації, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

За останні 8 місяців Україна імпортувала рекордну кількість бананів за останні 5 років - понад 180 тисяч тонн. Тим часом попит на яблука значно знизився, і все через високі ціни.

"Ціни відлякують, тридцять гривень - кілограм яблука, то можна за 70 гривень купити кілограм сала", - розповідає продавчиня Надія.  

А економісти яблукам пророкують невтішне майбутнє до кінця року. "Як мінімум відсотків на 15-20 ціна зросте однозначно. У бананів ситуація дещо краще. На світовому ринку банан є неймовірно дешевий, з усім транспортуванням, з усім валютним ризиком він сьогодні є дешевшим за українське яблуко. Якщо буде дорожчати ціна на яблуко, ціна на банани мінятися не буде", - кажуть експерти.

Дієтологи не радять бути категоричними та обирати між бананами чи яблуками. Адже ці два фрукти мають зовсім різні корисні властивості, які не можуть замінити одне одного.

Нагадаємо, 1 жотвня повідомлялося, що вже скоро на ринках не продаватимуть українські сливи, дині, кавуни, редиску та кукурудзу.

Відео Яблуко чи банан: якому фрукту українці віддають перевагу і чому

Екзотичний банан стає популярнішим за традиційне для українців яблуко! Такі нещодавні дані профільної організації. За останні 8 місяців Україна імпортувала рекордну кількість бананів за останні 5 років: понад 180 тисяч тонн. Журналісти "Сніданку" вирішили перевірити, який все ж таки з фруктів українці люблять та що дешевше зараз: яблуко чи банан. 

Яблуко чи банан: якому фрукту українці віддають перевагу і чому

Залиште свій коментар

Вибір редакції