Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше половини підприємців виплачують "тіньові" зарплати — Фіскальна служба

Платників податків перевірили на чесність видачі зарплат своїм працівникам.

Державна фіскальна служба з'ясувала, що 60,6% перевірених нею підприємців порушують повноту нарахування та виплат заробітної плати й інших доходів своїх працівників.

Найбільш поширене порушення — "тіньові" зарплати й використання необлікованої праці людей. Про це повідомила прес-служба ДФС України.

"Несумлінні роботодавці завдають шкоди не лише бюджету, оскільки не сплачують відповідні податки та єдиний внесок, а, у першу чергу, самим працівникам, позбавляючи їх права на соціальний захист та достойну пенсію", — заявив Павло Дроняк, директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС.

Він також повідомив, що в результаті перевірок до бюджетів донарахували близько 272 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того, — 61 мільйон гривень єдиного внеску та понад 6 мійльонів гривень військового збору.

"Завдяки вжитим заходам протягом січня—липня поточного року співробітниками ДФС було виявлено понад 92 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася без укладання трудових угод. До бюджетів сплачено понад 28 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та понад 31 млн. грн. єдиного внеску", — йдеться у повідомленні.

Також у ДФС повідомили, що виявили понад 32 тисячі громадян, які не мали офіційної реєстрації своєї підприємницької діяльності. Вони сплатили до бюджету близько 15 мійльонів гривень податків.

Нагадаємо, не так давно у ДФС підрахували, скільки імпортних авто ввезли на територію України за зниженими акцизами. Виявилося, що найбільше автомобілів з-за кордону оформили на Івано-Франківській та Львівській митницях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції