Біля Керченської протоки росіянами заблоковані 20 кораблів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цивільні судна не можуть пройти між Азовським і Чорним морями.

Двадцять цивільних суден, що прямують до українського узбережжя або вирушили від нього, чекають на перевірку і не можуть пройти Керченську протоку. Про це повідомляє BBC News Україна з посиланням на прес-центр Маріупольського порту.

На вході до каналу стоять 13 кораблів, іще 7 чекають нагоди вийти з Азовського моря. Всі ці кораблі ходять під іноземними прапорами, деякі не можуть пройти затоку вже 11 днів поспіль. "Фактично, ці кораблі зараз заблоковані", - пише ЗМІ.

ВідеоЄС закликає Росію негайно відкрити Керченську протоку

Україна закликає Євросоюз відреагувати на агресію Росії новими санкціями. ЄС вже закликав Росію негайно відкрити Керченську протоку та нагадав про незаконність будівництва мосту та невизнання анексії Криму.

ЄС закликає Росію негайно відкрити Керченську протоку

26 листопада генеральний директор підприємства "Кримські морські порти" Олексій Волков заявив агенції ТАСС, що, Керч-Єникальський канал відкрили для цивільних суден. Маріупольський порт працює в штатному режимі, там триває спорудження зернового терміналу.

Згідно із даними, наданими міністерством інфраструктури на запит ВВС News Україна, а також даними Адміністрації морських портів, доходи українських портів в Азовському морі скоротилися. Якщо за січень-липень 2017 року Маріупольський порт отримав майже 783 млн грн доходів, то за той самий час у поточному ці доходи становили менше ніж 637 млн гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції