Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецька DHL працює в Криму: у компанії знайшли лазівку

Компанія надає "обмежені послуги доставок".

Міжнародна логістична компанія DHL, що базується в німецькому Бонні, продовжує надавати послуги через партнерські пункти обслуговування в окупованих Сімферополі, Севастополі та Керчі.

Довідкова інформація про партнерські пункти розміщена на російській версії локального корпоративного сайту DHL, але відсутня в українській версії.

У прес-службі компанії заявили, що завжди дотримується торговельного законодавства при обслуговуванні своєї глобальної поштової та логістичної мережі. "У зв'язку зі складною політичною та правовою ситуацією довкола Криму, політика Deutsche Post DHL (DPDHL) є специфічною щодо типу послуг та залучених організацій. Deutsche Post на цей момент не пропонує сервісу доставок до Криму. DHL Express діє у відповідності до застосованої правової норми, пропонуючи обмежені послуги доставок у Криму. Як компанія, що базується у ЄС, але з операційними філіями у понад 220 країнах та територіях, DPDHL надає послуги в Криму відповідно до законодавства ЄС та релевантного місцевого законодавства та нормативно-правових актів", - ідеться в офіційній заяві.

DHL - не єдина німецька компанія, яка здійснює діяльність на території окупованого Криму. Раніше через поставки енергогенерувальних турбін на півострів спалахнув скандал із Siemens. Росія ввезла німецькі турбіни, незважаючи на європейські санкції. У Siemens заявили, що не мають переконливих доказів можливої доставки турбін в Крим. У результаті ЄС розширив санкції. До "чорного списку" потрапили заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, глава департаменту Міненерго РФ Євгена Грабчак і гендиректор "Технопромекспорт" Сергій Топор-Грілка. Також обмежувальні заходи стосуватимуться трьох російських компаній - "ВО Технопромекспорт", "Інтеравтоматика", яка була спільним підприємством Siemens і Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції