Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook хоче створити власну криптовалюту – ЗМІ

Криптовалюта дозволить користувачам соцмережі здійснювати електронні платежі.

Соціальна мережа Facebook розглядає можливість створення власної криптовалюти, що дозволить користувачам здійснювати електронні платежі.

Про це з посиланням на джерела повідомляє американський фінансовий телеканал Cheddar, пише "Інтерфакс-Україна".

"Вони (працівники Facebook) дуже серйозно ставляться до цього", - запевняє джерело.

Facebook почав вивчати технологію блокчейна близько року тому. Тоді цим займалася єдина людина з команди соцмережі з корпоративного розвитку - Морган Беллер. Зокрема, він вивчав питання, як соцмережа може використовувати нові технології, що підтримують криптовалюту, таку як Bitcoin і Ethereum.

Однак цього тижня видання Recode повідомило, що Facebook створює підрозділ для вивчення технології блокчейн. До команди увійшли щонайменше 10 співробітників Facebook, а очолить її віце-президент компанії, що відповідає за додаток Messenger, Девід Маркус.

"Як і багато інших компаній, Facebook досліджує способи використання технології блокчейн. Ця нова невелика команда буде вивчати безліч різних додатків", - зазначило джерело.

У лютому Маркус в інтерв'ю на одній з конференцій запевняв, що Facebook не планує найближчим часом інтегрувати криптовалюту в свої додатки.

"Платежі з використанням криптовалюти наразі дуже дорогі, дуже повільні, тому різним співтовариствам, що використовують технології блокчейна й інші, необхідно виправити всі проблеми, а потім, коли це станеться, можливо, ми що-небудь і зробимо", - сказав тоді Маркус.

Нагадаємо, на початку цього року Facebook ввів заборону на розміщення на платформі соцмережі реклами криптовалюти, бінарних опціонів і ICO. Подібний захід, як уточнювалося в повідомленні компанії, покликаний "підвищити цілісність і безпеку реклами фінансових продуктів" в соцмережі. Пізніше до такого рішення Facebook приєдналася материнська компанія Google - Alphabet Inc., а також Twitter.

Раніше стало відомо,що плани зі створення власної криптовалюти також є у месенджера Telegram.

Залиште свій коментар

Вибір редакції