Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Головою правління "Приватбанку" стане екс-міністр фінансів Шлапак

Банк буде і далі працювати в стандартному режимі.

Новим головою правління "ПриватБанку" стане колишній міністр фінансів України Олександр Шлапак.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник голови банку Олег Гороховський.

За його словами, Шлапак сформує нову команду топ-менеджерів, але стара команда готова і буде надавати їм всіляку підтримку.

Гороховський впевнений, що клієнти і співробітники "ПриваБанку" не відчують різницю в роботі банку: він і далі буде працювати в стандартному режимі.

"З вашими грошима на поточних, депозитних, карткових рахунках фізичних і юридичних осіб, з вкладеннями в "Сервіс вигідних вкладень" нічого не станеться. Це було ключовою умовою переговорів про зміну власності", - зазначив Олег Гороховський.

Олександр Шлапак був міністром фінансів в уряді Арсенія Яценюка з лютого по грудень 2014 року.

В 90-ті роки Шлапак очолював львівську філію "ПриватБанку", був директором його Західного головного управління та заступником голови банку Сергія Тігіпка.

В 1998 році Тігіпко став віце-прем'єр-міністром України, а Шлапак очолив групу його радників.

Після цього Олександр Шлапак був міністром економіки (2001-2002 рр.), заступником голови НБУ (2003-2005 рр.), головою Держказначейства (2005-2006 рр.), першим заступником голови Секретаріату президента – представника президента в Кабміні (2007-2010 рр).

"ПриватБанк" був заснований 1992 року. Вважається лідером банківського ринку України. За даними дослідження GFK Ukraine за третій квартал 2016 року, з фінустановою співпрацюють 51,4% українців – фізосіб старше 16 років. Основним банком вважають 42,6% користувачів банківських послуг – фізосіб, що більше, ніж у наступних 23 банках разом взятих у рейтингу українських банків.

Із "Приватбанком" співпрацюють 56,1% від усіх юридичних осіб в Україні, а 33,5% вважають своїм основним банком. Водночас 69,7% фізосіб-підприємців також співпрацюють із цією фінустановою, а 62,3% вважають своїм основним банком.

"ПриватБанк" є одним з найбільш інноваційних банків світу, ідеться на сайті фінустанови. Наприклад, понад 10 років тому банк став одним із перших у світі, що почав використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання в усьому світі, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільных додатків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції