Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гонтарева пояснила, чому PayPal не заходить на український ринок

В Україні є чимало ризиків для роботи міжнародної платіжної системи.

Найближчим часом міжнародна платіжна система PayPal не зайде на український ринок, бо тут немає стабільних умов для її роботи, існує чимало ризиків.

Про це в інтерв'ю "Новому времени" сказала голова Нацбанку Валерія Гонтарева.

"Він (PayPal) прийде автоматично, коли у країни буде хоча б мінімальний рейтинг. Вони дозволяють платити нашими картками. Вони не дозволяють приймати на них платежі. Чому? Через ризик країни. Із 90 країн, де працює PayPal, компанія в обидві сторони працює лише в 30-40 країнах, які мають інвестиційний рейтинг. Але, на жаль, один Нацбанк не може витягнути економіку та зробити рейтинг", - констатувала Гонтарева.

Раніше у Верховній Раді був зареєстрований законопроект про електронні гроші, який був необхідний для того, щоб системи на зразок PayPal змогли працювати в Україні. Також повідомлялося, що Нацбанк і PayPal проводили переговори про розширення роботи сервісу в Україні.

PayPal - міжнародна електронна платіжна система, що була заснована у 1998 році. Нині вона є найбільш безпечним та простим способом платити і отримувати оплату онлайн. Послуга дозволяє платити за допомогою кредитних карт, банківських рахунків, PayPal смарт-Connect або залишків на рахунках, без обміну фінансовою інформацією. Система доступна на ринках 190 країн, працює із 24 валютами, а її використовують понад 153 мільйони осіб в усьому світі.

Голова Нацбанку Валерія Гонтарева також запевнила, що націоналізований "ПриватБанк" нині є найбільш докапіталізованим та найчистішим банком України. А питання про його продаж розглядатимуть після оновлення стратегії розвитку держбанків.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції