Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман розповів, як швидко оформити пенсію онлайн

Гройсман розповів, як швидко оформити пенсію онлайн

Дистанційно оформити виплати можна за допомогою послуги "Е-пенсія".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив, як дистанційно оформити пенсію. Це можна зробити завдяки електронній послузі "Е-пенсія".

 Про це прем’єр розповів на своїй сторінці у соціальній мережі.

За словами Гройсмана, щоб дистанційно оформити виплати знадобиться 10-15 хвилин. Для цього необхідно зробити кілька кроків.

1. Зареєструватися на сайті електронних послуг Пенсійного фонду https://portal.pfu.gov.ua/ і обрати пункт “Заява на призначення пенсії”.

2. Увійти в систему за допомогою електронного ключа.

3. Заповнити анкету, страхові дані, документи та контакти.

4. Заповнити заявку. Система формує її автоматично. Крім того, підказує, як і де виправити помилки, якщо вони з’явилися.

5. Чекати на смс на вказаний номер щодо рішення про призначення пенсії. Час очікування – десять днів. Після того відвідати сервісний центр і отримати своє пенсійне посвідчення

Як повідомлялося раніше, у Кабміні спрогнозували розміри мінімальних пенсій на 2020 рік. Нова влада поки що мовчить. Наступного року розмір мінімальної пенсії в Україні може становити 1700-1750 грн, а розмір мінімальної зарплати – 6500 грн. 

Відео Пенсія онлайн: як скористатися сервісом

Забути про черги та бюрократію! Відсьогодні оформити пенсію можна онлайн, не виходячи із квартири. Як скористатися сервісом і чи дійсно все так просто та зручно – першим дізнався журналіст Сніданку.

Пенсія онлайн: як скористатися сервісом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції