Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман виділив 50 млн гривень на боротьбу зі львівським сміттям

Питанням утилізації відходів у Львові нині займається обласна державна адміністрація.

Кабінет міністрів виділив 50 млн грн Львівській обласній державній адміністрації для вирішення питання утилізації твердих побутових відходів у Львові.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду.

"Ми виділяємо обласній державній адміністрації, як і було обіцяно, 50 млн грн. Я обіцяв, говорив львів'янам, що ми вас не залишимо. Там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо", - наголосив він.

На думку Гройсмана, виділені кошти і безпосереднє втручання Львівської ОДА допоможуть навести лад у місті.

"Я би дуже хотів, щоби львів'яни ходили чистими вулицями, а всі сміттєві контейнери і майданчики були вичищені", - додав прем'єр.

Окремо він також нагадав, що через те, що міська влада Львова не змогла вирішити проблему сміття, цим питанням наразі опікується Львівська обласна влада.

Як повідомлялося раніше, мер Львова Андрій Садовий звернувся до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження "сміттєвої блокади". Очільник міста стверджував, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на "системний та організований опір", а директорам інших сміттєвих полігонів, куди побутові відходи хотіли відвозити тимчасово,  відчули тиск і погрози.

Відео Урядовці напрацювали два плани вирішення проблеми львівського сміття

Згодом прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами заявив, що уряд може виділити з держбюджету 50 млн грн для облаштування у Львові міського сміттєвого полігону.

Своєю чергою виконувач обов'язків  міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила про те, що наразі не бачить офіційних підстав для запровадження надзвичайної екологічної ситуації у Львові, однак визнає високий рівень бактерій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції