Харківське метро після "золотих" лавочок закупило "дорогоцінні" таблички

Харківське метро після "золотих" лавочок закупило "дорогоцінні" таблички

За 465 табличок заплатять 2 мільйона гривень.

Харківський метрополітен за результатами тендеру уклав угоду на виготовлення 465 інформаційних табличок вартістю понад 2 мільйона гривень. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Таблички мають бути поставлені до травня на виконання вимоги УЄФА щодо того, що в метро всі найменування мають бути на українській та англійській мовах.

Як повідомляється, замовлено таблички з назвами станцій розмірами 190х35 см, маршрутні розмірами 465х30 см та пересадкові 105х85см, які мають розміщуватись на колійних стінах. Основа їх має бути з композитного аркуша сірого кольору. Окантовані таблички анодованим П-образним профілем для композитних панелей та самоклейкою плівкою "Abery" різних кольорів в залежності від лінії метро. Букви - з акрилового скла білого кольору.

Таким чином, середня вартість табличок склала понад 5 тис грн. за штуку, що близько до ціни квадратного метру житла в передмісті Харкова.

Як відомо, раніше харківська влада виділила 80 тисяч доларів на лавки у метрополітені, вартістю по 8 тисяч доларів кожна.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів