Кабмін купив чиновнику BMW X5 за 800 тисяч гривень

Кабмін купив чиновнику BMW X5 за 800 тисяч гривень

Кабмін порадував харківських чиновників новенькою BMW X5 / Фото: NetCarShow.com

Грошей на пільги у Кабміну немає, проте знайшлись на BMW X5.

Уряд виділив 800 тисяч гривень на покупку позашляховика BMW X5 для ДП ТЕЦ-2 "Есхар". При цьому, ще місяць тому Кабмін дозволив передати в концесію держпідприємство через його жалюгідне становище - зношеність його основних фондів досягла 92%.

Теплоелектроцентраль наразі забезпечує електроенергією частину Харкова, теплом - селище Есхар і місто Чугуїв.

Варто відзначити, що закупівля автомобіля була здійснена на тлі вкрай поганого фінансово-матеріального стану підприємства. 20 жовтня 2011 Кабінет Міністрів навіть видав постанову, підписану Миколою Азаровим, якою Теплоелектроцентраль-2 "Есхар" була внесена до переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію.

Це рішення було прийнято з метою залучення недержавних коштів для фінансування проектів з реконструкції ДП ТЕЦ-2 "Есхар", оскільки стан підприємства вимагає невідкладних дієвих заходів: в даний час зношеність його основних фондів досягає 92%, а основне енергетичне обладнання введено в експлуатацію ще в 1956-1957 рр.

Як відомо, це вже не перший випадок, коли незважаючи на минулорічний заборону на купівлю дорогих автомобілів, яку видав Кабінет Міністрів для суб'єктів владних повноважень, представники держструктур продовжують це робити.

Так, у вересні Хмельницька АЕС, що входить в структуру Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", оголосила про проведення закупівлі автомобіля Toyota Land Cruiser 200. Закупівля повинна відбутися в IV кварталі 2011 року за кошти підприємства. Вартість цього автомобіля в автодилерів варіюється від 86,125 тис. дол. (690 тис. грн) до 98 тис. дол. (приблизно 785 тис. грн), залежно від комплектації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація