Кабмін підвищив зарплати чиновникам: скільки становитиме максимальний оклад

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кабмін підвищив зарплати чиновникам: скільки становитиме максимальний оклад

Фото: Національний банк України

Мінімальний оклад становитиме 4540 гривень.

Кабінет міністрів затвердив мінімальний розмір посадового окладу у 2021 році в державних органах.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду 13 січня, інформує РБК-Україна.

В пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що мінімальний розмір посадового окладу не може бути меншим двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, а оскільки прожитковий мінімум від 1 січня 2021 року становить 2270 гривень, спеціаліст державного органу буде отримувати не менше 4540 гривень на місяць.

Постановою затверджена Схема посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2020 році.

 

Так, оклад керівників апарату Верховної ради, Секретаріату Кабінету міністрів, Офісу президента, апарату Ради національної безпеки і оборони України, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення встановлені на рівні 37800 гривень.

Своєю чергою, керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади із спеціальним статусом будуть отримувати 33600 гривень.

Варто зазначити, що від 1 січня 2021 року мінімальна заробітна плата в Україні зросла до шести тисяч гривень, а від 1 липня чи серпня – становитиме шість з половиною тисяч гривень.

Завжди є ризики неприйняття бюджету: міністр фінансів Сергій Марченко

Завжди є ризики неприйняття бюджету: міністр фінансів Сергій Марченко
Наступна публікація