Кабмін спростив процедуру отримання субсидій: які нововведення

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кабмін спростив процедуру отримання субсидій: які нововведення

Фото: Національний банк України

Допомогу будуть перепризначати без подання заяв.

Кабінет міністрів спростив для українців процедуру отримання субсидій.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Від травня уряд запровадив нові правила отримання виплат. Утім, було вирішено внести певні корективи. Зокрема,  справи про призначення субсидій в окремих випадках будуть розглядати органи соцзахисту, а не спецкомісії - як це було раніше. 

За новими змінами, допомогу будуть перепризначати без подання заяви - за деякими винятками. "При цьому верифікація субсидій продовжується. Це справедливо і правильно, аби їх отримували ті, хто їх дійсно потребує", - наголосив керівник Кабміну. 

Нові зміни також торкнуться власників декількох об’єктів житла. "Якщо ви власник трьох-чотирьох квартир у Києві, то субсидія вам призначена не буде. Якщо у вас є квартира в місті та будинок у селі, то це не завадить вам отримати допомогу. Якщо у вас є ще одне житло на правах спільної власності з іншими людьми, ми збільшуємо розмір депозиту, який впливає на те, чи буде отримана субсидія", - повідомив Шмигаль.

Слід зауважити, що тепер допомогу можна отримати, маючи на депозиті до 100 тисяч гривень. Раніше без допомоги залишалися ті, чиї доходи від депозитів і дивідендів перевищують понад 50 тис. грн.

Як повідомлялося, в Україні від 1 липня на 40% підвищать пенсії. Втім, підвищення матимуть не всі. Надбавку у сто гривень отримають тільки ті, кому минулого року не робили індексацію пенсій. Це майже пів мільйона українських пенсіонерів. 

Субсидії по-новому: як тепер оформити компенсацію

Субсидії по-новому: як тепер оформити компенсацію

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація