Китай підтримав створення "Шовкового шляху" через Україну в обхід Росії

Про це заявили в МЗС країни.

Китай підтримав українську пропозицію про створення в доповнення до вже існуючих транзитних маршрутів Транскаспійського транспортного шляху від КНР до Європи через Азербайджан і Казахстан в обхід Росії.

Про це сказала в понеділок на регулярному брифінгу для журналістів офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньін, передає ТАСС.

"Що стосується пропозиції української сторони і низки інших країн про прокладання нового транспортного маршруту, Китай також його підтримує", - заявила вона.

У МЗС Китаю зазначили важливе значення для розвитку Економічного поясу Шовкового шляху вже існуючих вантажних залізничних маршрутів з Китаю в Європу "на базі Транссибірської магістралі і нового євроазіатського трансконтинентального мосту".

Нагадаємо, 15 січня з Іллічівська відправився демонстраційний рейс контейнерного поїзда за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай. Маршрут є новим напрямком "Шовкового шляху" і альтернативою, яка дозволить перенаправити вантажопотоки в східному напрямку в обхід території Росії.

Нагадаємо, в Росії набули чинності указ президента і постанова уряду, що забороняють транзит українських товарів по території Росії в Казахстан.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: