Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянам підвищили ціну на воду. Названо нові тарифи

Ціни на водопостачання зросли майже на 10%.

Тариф на централізоване водопостачання для киян складе 9,86 грн за куб. м, що вище чинного тарифу на 9,43%. А от ціну на водовідведення знижено на 6%.

Нові ціни на водопостачання та водовідведення для КП "Київводоканал" затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), передає УНІАН.

Разом з тим, вартість на послугу з централізованого водовідведення зменшується до 7,49 грн за 1 куб. м,що на 6% нижче чинного тарифу.

Також НКРЕКУ внесла зміни до тарифів для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Ціна на централізоване водопостачання для цієї групи споживачів складе 3,69 грн за куб. м (+ 1,9% до діючої), а на водовідведення - 2,41 (-8,7%).

Відзначається, що ці тарифи вказані без урахування ПДВ.

Нагадаємо, раніше у КП "Київтеплоенерго" заявили, що не планують підвищувати для населення ціни на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання. Там пояснили, що опублікований на сайті КП "Київтеплоенерго" проєкт тарифів стосується розрахунків вартості лише однієї зі складових кінцевого тарифу - виробництва теплової енергії на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 на 2020 рік.

Відео Нові розрахунки ціни на газ та економія на комунальних платежах – Економічні новини

Нові розрахунки ціни на газ, економія на комунальних платежах та нова назва молочної продукції? Про все це - після актуальної інформації про курси валют.  

Нові розрахунки ціни на газ та економія на комунальних платежах – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції