Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд скасував обмеження тарифів на опалення і гарячу воду

Рішення забезпечує стійке проходження опалювального сезону.

Кабінет міністрів скасував рішення попереднього уряду про регулювання граничних цін на опалення й гаряче водопостачання в Україні. 

Про це інформує пресслужба Міністерства енергетики та навколишнього середовища.

У відомстві нагадали, що постанова була ухвалена у червні 2019 року попереднім урядом. Вона, як зазначається, запроваджувала неринкові механізми.

"Рішення забезпечує стійке проходження опалювального сезону та усуває загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів", - упевнені в міністерстві.

Зокрема, скасованою постановою було встановлено граничний тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення на рівні 1,4 тис грн за 1 Гкал за наявності приладів обліку і 35,21 грн за 1 кв. м без приладів обліку. Своєю чергою, граничний тариф на послугу гарячого водопостачання на рівні 83,66 грн за кубометр за умови підключення рушникосушок і 75,74 грн за кубометр, якщо немає рушникосушок.

За оцінкою уряду, середньозважений тариф по Україні на теплову енергію станом на 1 травня становив 1,8 тис грн за Гкал, а обмеження тарифу відповідно до скасованої постанови призвело б до додаткових витрат місцевих бюджетів за період опалювального сезону 2019/2020 року на суму сім млрд грн.

Нагадаємо, у КП "Київтеплоенерго" заявили, що не планують підвищувати для населення ціни на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Тим часом вартість газу взимку істотно зросте. Стали відомі причина і суми.

Відео Чи можна законно не платити за опалення, якщо в квартирі холодно

Лише сім з 24-х областей України на 100 відсотків під'єднані до опалення. Чиновники ж запевняють: ми повністю готові зустрічати морози. От тільки не завжди готові їм протистояти наші ледь теплі батареї. А суми в платіжках ми бачимо як за гарячі. Чи можна законно не платити за опалення, якщо в квартирі холодно – Сніданок дізнавався.  

Чи можна законно не платити за опалення, якщо в квартирі холодно

Залиште свій коментар

Вибір редакції