Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Милованов розповів, коли українські зарплати можуть досягти рівня Польщі

Динаміка зростання зарплат в Україні вища, ніж у Польщі.

На думку міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, українські зарплати можуть досягти рівня Польщі за сім років.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Милованов зазначив, що Україна наразі серйозно відстає від Польщі, проте динаміка зростання реальної (тобто з урахуванням інфляції) середньої зарплати в Україні у декілька разів випереджає динаміку зростання зарплати у Польщі. 

"Якщо наші зарплати будуть зростати в реальному вимірі на 20% швидше, ніж у Польщі, то нам потрібно 7 років, щоб наздогнати зарплати сусідів", – заявив Милованов.

"Ось простий розрахунок - сьогодні зарплата в Польщі приблизно в 3,5 рази більша. Якщо ми наздоганяємо зарплату в Польщі на 20% в рік, то за 7 років ми збільшимо свою зарплату у відносному вимірі до зарплати в Польщі в 3,58 разів. Тобто зрівняємо зарплати", – додав міністр.

Статистика дня. (За скільки років зарплати в Україні можуть наздогнати ті, що в Польщі. Відповідь: за певних припущень -...

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Вівторок, 10 грудня 2019 р.

Раніше Державна служба статистики України повідомила, що у жовтні нинішнього року середня номінальна зарплата в Україні становила 10 727 гривень. Це на 16,4% більше, ніж у жовтні минулого року. Найвищу зарплату мали працівники сфери фінансів і страхування, найменшу - працівники сфери охорони здоров’я, а також організації харчування.

Відео Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Наші зарплати ростуть просто на очах. Принаймні в цьому переконані в Мінекономрозвитку. Там порахували, що порівняно з 2013-м, докризовим роком, реальна зарплата українців збільшилась на 18 відсотків. Чи відчувають це зростання українці і чи справді нам стало жити легше та комфортніше – Антон Ночвін розбирався.  

Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції