Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мільярд гривень на рік: у Києві поліція припинила діяльність конвертаційного центру

В ході обшуків були вилучені близько 800 тис. доларів, комп'ютерна техніка та документи

Прокуратура Києва спільно зі Службою безпеки України припинили діяльність "конвертаційного центру" з річним оборотом в 1 млрд грн.

Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook.

"Прокуратурою Києва спільно з СБУ викрито та припинено незаконну діяльність" конвертаційного центру ", який діяв в Києві і області, а також в ряді інших регіонів, зокрема в Одесі, і надавав незаконні послуги з мінімізації податкових зобов'язань підприємствам реального сектора економіки та легалізації доходів , отриманих злочинним шляхом. Загальна сума "проконвертованих" грошей тільки за 2017 склала більше 1 млрд гривень ", - написала вона.

 

Прокуратурою Києва спільно з СБУ викрито та припинено незаконну діяльність "конвертаційного центру", який діяв у Києві т...

Опубліковано Ларисою Сарган 8 вересня 2017 р.

За словами прес-секретаря, в ході обшуків були вилучені близько 800 тис. доларів, комп'ютерна техніка та документи.

"А також знайдені деякі цікаві речі, які можуть представляти інтерес не тільки для політологів і експертів, а й для прихильників деяких політиків", - зазначила Лариса Сарган, додавши, що підозрюваний Вадим Альперін - "найвідоміший одеський контрабандист з часів незалежності".

Нагадаємо, що за серпень в Україні правоохоронцями виявлено 713 злочинів, 6 угруповань і затримані троє "злодіїв в законі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції