Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерка фінансів пояснила, чому коливається курс валют

Вона переконує, що це нормальний процес.

Міністерка фінансів України Оксана Маркарова пояснила, чому останнім часом гривня укріплюється. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Ми вже більше ніж три роки живемо з гнучким валютним курсом. Це значить, що курс формує попит і пропозиція і це нормально, що він коливається. Національний банк у цьому випадку виходить і згладжує, якщо є якісь нестандартні речі, але він все одно завжди коливається. Якщо ми подивимось на минулі три роки, приблизно однакова ситуація була постійно", - розповіла Маркарова.

За її словами, попит росте, а курс підвищується, коли бізнес закуповує пальне, матеріали для посівної та інше.

"Цього року ми бачимо дещо інші тренди, є посилення яке не просто ситуативне, а це пов'язано з додатковими довгостроковими інвестиціями в країну і іншими позитивними зрушеннями економіки", - зазначила міністерка.

Нагадаємо, 1 жовтня повідомлялося, що Національний банк України на 10 млн доларів збільшив планові показники викупу валюти з ринку в останньому кварталі 2019 року.

Відео Купувати чи продавати: курс долара б’є рекорди

Сьогодні в обмінниках один зелений купували лише за 24 гривні і 15 копійок. І це найвищий курс гривні за останні чотири роки. Імпортери радіють, експортери в паніці. Що буде далі із гривнею, не беруться прогнозувати ні експерти фінансисти, ні банкіри з Національного банку. Купувати чи продавати долар - дивіться в сюжеті.  

Купувати чи продавати: курс долара б’є рекорди

Залиште свій коментар

Вибір редакції