Карбоксітерапія: омолодження обличчя вуглекислим газом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Багато людей віддають перевагу без'ін'єкційним методикам омолоджування і оздоровлення шкіри. Одна з таких методик, яка не має аналогів серед інших без'ін'єкційних процедур – карбоксітерапія, або вплив на шкіру вуглекислим газом. Це абсолютно безболісний метод лікування та омолодження шкіри, який дає миттєвий омолоджувальний ефект.

Карбоксітерапія давно вже застосовується під час лікування трофічних порушень і застійних процесів в шкірі. В естетичній медицині цей метод став застосовуватися зовсім недавно, близько двох років тому.

В чому полягає перевага карбоксітерапії?

З віком наші судини слабшають, а через стреси, погану екологію, малорухливий спосіб життя, куріння клітини відчувають сильне кисневе голодування. Результат – передчасне старіння, різні збої на клітинному рівні, застійні явища, втома шкіри. Ефект карбоксітерапії – це насамперед поліпшення кровообігу у тканинах і збільшення доправлення кисню.

Під час процедури посилюється кровообіг, що сприяє більш швидкому виведенню продуктів життєдіяльності зі шкіри. Це призводить до збільшення еластичності, зменшення кількості зморшок і є профілактикою старіння.

Читайте також: ЯКІ КОСМЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ ОЗОНОТЕРАПІЯ

В чому особливість процедури?

На шкіру наноситься спеціальний препарат, завдяки якому молекулярний вуглекислий газ вивільняється і проникає у тканини. Надлишок вуглекислого газу, своєю чергою, сприймається клітинами шкіри як сильне кисневе голодування. Через це включається компенсаторний механізм – еритроцити капілярів починають посилено виділяти кисень О2, а посилений кровообіг веде до збільшення постачання поживних речовин в тканини.

Як відбувається процедура карбоксітерапії?

На очищену шкіру наноситься спеціальний гель, який містить молекулярний СО2, і накладається маска, що містить лимонну кислоту. Відбувається хімічна реакція, внаслідок якої вуглекислий газ проникає в тканини, і включається відповідний захисний механізм – виділення кисню з еритроцитів капілярного русла. Взаємодія маски з шкірою триває протягом 20-30 хвилин, під час чого відбувається активне насичення тканин киснем і живильними речовинами.

Сама процедура триває близько 40 хвилин, включаючи підготовку і вплив маски. Одразу після процедури шкіра набуває здорового коліру, гладкості, пружності, розгладжуються дрібні зморшки, зникають темні кола під очима, шкіра молодшає.

Які ще естетичні проблеми можна вирішити за допомогою карбоксітерапії?

Крім антивікової терапії, цілюща дія молекулярного СО використовується під час застійних явищ в тканинах. Завдяки цьому методу успішно лікується акне, постакне (сліди, плями, рубці після запальних процесів). СО2 регулює діяльність сальних залоз, знижує жирність шкіри, активно виводить шлаки і токсини з клітин і зменшує пігментацію. Шкіра відновлюється ніби зсередини, за рахунок власних ресурсів організму.

Читайте також: МІКРОСТРУМИ – ЗАМІНА БОТОКСУ

Чи є протипоказання і обмеження?

Процедура карбоксітерапії абсолютно безпечна і безболісна. Може застосовуватися в будь-якому віці і за будь-якого типу шкіри. Не залишає слідів і почервонінь. Вона є такою собі процедурою-релаксом, пацієнт у цей час відпочиває, а шкіра отримує потужний омолоджувальний і оздоровчий вплив з миттєвим результатом. Вуглекислий газ природний для нашої шкіри, тому ніяких небажаних індивідуальних реакцій бути не повинно. Якщо ж виникають якісь реакції з боку шкіри на компоненти маски, які сигналізують про якусь індивідуальну непереносимість, маска знімається, проводяться методи нейтралізації і пропонується альтернативна безін'єкційна процедура.

Протипоказаннями є:

вагітність та годування грудьми;

загострення хронічних захворювань, гострі респіраторні захворювання, герпетична інфекція. На момент процедури пацієнт повинен бути здоровий;

клаустрофобія. Під час нанесення маски використовуються спеціальні фіксувальні бинти, заплющують очі. Якщо людина за щільного впливу маски почвається дискомфорто, ніби від клаустрофобії, то доводиться модифікувати цю процедуру, наприклад, не можна заплющувати очі. Або варто пошукати альтернативні методи.

Після процедури шкіра стає більш м'якою, гладенькою і більш чутливою. У такому випадку вплив сонячних променів для шкіри більш критичний. Тому обов'язково рекомендується після процедури застосовувати сонцезахисний крем.

Регулярність проведення процедури

Карбоксітерапія може проводитися як монопроцедура і метод експрес-краси перед важливою подією, а може застосовуватися курсом з 4-10 сеансів 1-2 рази на тиждень. У такому випадку вона має більше лікувальний мету, поліпшується кровообіг, зменшуються застійні процеси, зникають дрібні рубці, продукується колаген клітинами шкіри, вона має і омолоджувальний, і лімфодренувальний, і детоксикаційний ефект. За незначних проблем шкіри курс призначається раз на рік. Якщо ж потрібно більш інтенсивне втручання, то подібний курс може бути рекомендований що пів року.

Корякіна Тетяна

Дякуємо за консультацію лікарці-косметологині-естетистці центру лазерної косметології "Лазерхауз" Світлані Сорокіній, laserhouse.com.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції