Топ-5 салонних косметологічних процедур

Дата публікації
Перегляди
127к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Топ-5 салонних косметологічних процедур

Фото: www.credits

Lady.tsn склав рейтинг основних і найефективніших процедур, які проводяться в салонах краси. Нас консультувала косметолог "Студії молодості" Олександра Чернявська.

Масаж

Говорячи про збереження молодості обличчя, маємо на увазі якісний догляд. Говорячи про догляд, маємо на увазі масаж обличчя. Це найпоширеніша, найефективніша й найулюбленіша процедура для клієнтів косметологічних салонів. Стандартна спа-програма для обличчя включає в себе легкий пілінг, потім 20-25 хвилин класичного масажу ділянок обличчя, шиї і декольте із застосуванням живильної ампули, а завершує програму маска для обличчя. Процедура проводиться раз на тиждень. За ефективністю у відновленні і підтриманні молодості обличчя масажу немає рівних. Навіть якщо шкіра недоглянута, втомлена, суха, ніколи не знала засобів для догляду, ефект від масажу починає проявлятися вже за місяць, на п'яту процедуру. Масаж добре живить, зволожує шкіру, стимулює роботу м'язів, які підтримують шкіру.

Чистка (очищення шкіри)

Чистка, що проводиться в салонах, буває трьох видів: ультразвукова (апаратна), комбінована і механічна. Найпоширеніша і найоптимальніша – комбінована, оскільки дозволяє підходити до клієнта індивідуально. Чистка обличчя в салоні – процедура безболісна, залишає мінімальні почервоніння на обличчі. Ця процедура дуже добре очищує пори, після чого шкіра буквально починає дихати чистотою. Чистку рекомендується проводити залежно від стану пор. За регулярного домашнього догляду пори не потребують чищення частіше, ніж раз на півроку, але комусь доведеться відвідати косметолога раз на місяць або раз на 3 місяці.

Пілінг

В умовах косметологічного салону найефективнішими є поверхнево-серединний і серединний пілінги. За серединного пілінгу злущується епідерміс, завдяки чому шкіра оновлюється і підтягується, звужуються пори, зникають дрібні зморшки, згладжуються дрібні шрами і нерівності шкіри. Однак проводиться такий пілінг тільки восени і взимку (від кінця жовтня – початку листопада до березня). Після серединного пілінгу дуже важливу роль відіграє правильний догляд. Косметолог може рекомендувати застосування постпілінгової сироватки у домашньому догляді, а також дві спа-програми з догляду в косметологічному салоні для того, щоб "нова" шкіра отримала гарне зволоження та живлення. Інший вид салонного пілінгу – поверхнево-серединний, який проводиться з гліколевими (фруктовими) кислотами. Спочатку на шкіру наноситься концентрат з фруктовими кислотами, потім знімається і наноситься кисень, який наповнює вже відкриті пори. На завершення процедури на шкіру наноситься живильна маска. Цей вид пілінгу дуже добре очищує пори, позбавляє від пігментних плям, освітлює шкіру. Фруктовий пілінг можна робити і навесні, якщо після нього застосовувати сонцезахисний крем, не відвідувати солярій або пляж. Серединний пілінг робиться з огляду на вік клієнта і те, яке завдання стоїть перед ним. Це можуть бути процедури двічі на тиждень або один раз на тиждень-півтора. Це може бути курс з декількох пілінгів, а може бути одна процедура з подальшим курсом масажу. Водночас гліколеві пілінги краще робити курсом 1-2 рази на тиждень залежно від стану шкіри і потреб клієнта.

Безін'єкційна мезотерапія

Якщо ваша шкіра має потребу в живленні, то ця процедура якомога краще з цим завданням впорається. При цьому за допомогою спеціального апарату шкіру наповнюють живильними мезотерапевтичними коктейлями (гіалуронова кислота, ліпідний збалансований коктейль тощо). Ці коктейлі ефективно зволожують шкіру як зсередини, так і зовні. Курс цих процедур навіть розгладжує зморшки. Особливо ефективною процедура є для шкіри під очима. Значна перевага – в тому, що процедура дозволяє не виходити з робочого ритму, адже не залишає шрамів на шкірі, папул, і ви можете в день процедури сміливо повертатися на роботу. Безін'єкційну терапію рекомендується проходити курсами від 6 до 10 процедур залежно від стану шкіри. У салоні цю процедуру роблять для ділянок обличчя, шиї, декольте, окремо для шкіри навколо очей, є навіть безін'єкційна терапія кистей рук і шкіри голови.

Термоліфтинг

Це апаратний метод омолодження або підтримки шкіри в молодому стані, улюблена процедура відвідувачів салонів практично в будь-який період року. Процедура стимулює і "пробуджує" природний колаген, активізуючи власні ресурси організму. Після процедури шкіра красива, доглянута, сама собою процедура дуже комфортна і безпечна. У салоні проводиться термоліфтинг обличчя, шиї, ділянок декольте і шкіри навколо очей. Сенс процедури полягає в тому, щоб робити її курсами, оскільки вона стимулює колаген потроху, ефект при цьому накопичується, оскільки це процедура пролонгованої дії. Оптимально робити процедуру 1-2 рази на тиждень, але не частіше, ніж через день. Після проходження курсу (для молодої шкіри – 8 процедур, зрілої – 10) можна продовжувати робити підтримувальні процедури раз на місяць, щоб зберігати отриманий від термоліфтінгу ефект.

Тетяна Корякіна

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Краса обличчя і тіла
Дата публікації
Перегляди
127к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація