Москва поганяє хмари на першотравневі свята за 86 мільйонів рублів

Цьогоріч у Москві вперше розганятимуть хмари на свято 1 травня

У Москві витратять 85,9 мільйона рублів для метеозахисту під час святкування 1 травня. Про це пише "Інтерфакс" з посиланням на портал держзакупівель РФ.

Зазначається, що ЦКУ "Московське міське спеціалізоване управління з експертизи, ремонту і утримання об'єктів дорожнього господарства" виділить кошти підряднику для розгону хмар над столицею РФ.

Видання відзначає, що система розгону хмар у Білокам'яній відпрацьована. Втім, раніше, метеозахист використовували лише на День Перемоги, День Росії та День міста.

При цьому у виданні наголошується, що торык у Москві витратили на хмари – 430 млн. руб., у 2014 і 2013 роках – по 180 млн руб., у 2012 – 192 млн. руб., і у 2011 – 150 млн. руб.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін спрогнозував нові "інформаційні атаки" на РФ перед виборами в Держдуму в цьому році і виборами президента в 2018 році.

"Зараз (наші опоненти) до 9 травня (інформаційні атаки) будуть придумувати. Потім до виборів у Держдуму будуть придумувати що-небудь, потім - до президентських. Це сто відсотків, як у нас кажуть, до ворожки не ходи", - заявив Путін. 

Раніше, у Росії за неділю виникло близько 60 лісових пожеж на загальній площі понад 700 гектарів, вони були ліквідовані. За цей час вогнем було пройдено 1018 га, в тому числі 675 га лісів. За станом на 00.00 25 квітня на території Російської Федерації спалахнули 23 лісові пожежі на площі 410 га.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: