Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москва поганяє хмари на першотравневі свята за 86 мільйонів рублів

Цьогоріч у Москві вперше розганятимуть хмари на свято 1 травня

У Москві витратять 85,9 мільйона рублів для метеозахисту під час святкування 1 травня. Про це пише "Інтерфакс" з посиланням на портал держзакупівель РФ.

Зазначається, що ЦКУ "Московське міське спеціалізоване управління з експертизи, ремонту і утримання об'єктів дорожнього господарства" виділить кошти підряднику для розгону хмар над столицею РФ.

Видання відзначає, що система розгону хмар у Білокам'яній відпрацьована. Втім, раніше, метеозахист використовували лише на День Перемоги, День Росії та День міста.

При цьому у виданні наголошується, що торык у Москві витратили на хмари – 430 млн. руб., у 2014 і 2013 роках – по 180 млн руб., у 2012 – 192 млн. руб., і у 2011 – 150 млн. руб.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін спрогнозував нові "інформаційні атаки" на РФ перед виборами в Держдуму в цьому році і виборами президента в 2018 році.

"Зараз (наші опоненти) до 9 травня (інформаційні атаки) будуть придумувати. Потім до виборів у Держдуму будуть придумувати що-небудь, потім - до президентських. Це сто відсотків, як у нас кажуть, до ворожки не ходи", - заявив Путін. 

Раніше, у Росії за неділю виникло близько 60 лісових пожеж на загальній площі понад 700 гектарів, вони були ліквідовані. За цей час вогнем було пройдено 1018 га, в тому числі 675 га лісів. За станом на 00.00 25 квітня на території Російської Федерації спалахнули 23 лісові пожежі на площі 410 га.

Залиште свій коментар

Вибір редакції