Перейти до змісту
МВФ перерахував Україні 1,4 млрд доларів

Україна отримала перший транш від МВФ з 2014 року.

Міжнародний валютний фонд перерахував Україні перший транш на 1,4 млрд дол.

Про це повідомили у прес-службі Нацбанку України.

Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом на умовах програми Stand-ByArrangement (SBA).

"Завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень (близько 1,4 млрд дол. США) від Фонду міжнародні резерви України зросли до 20,1 млрд дол. США станом на 21 грудня 2018 року. Це є п’ятирічним максимумом – востаннє такий рівень міжнародних резервів був зафіксований у січні 2014 року", - повідомили в НБУ.

Нагадаємо, що 18 грудня МВФ Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів обіцяли виділити в грудні.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

Відео НБУ очікує в грудні отримати щонайменше 1,4 мільярда доларів від МВФ

Коли і скільки виділять - вирішуватимуть у Вашингтоні 18 грудня. Це буде перший транш нової програми резервної підтримки "стенд-бай". Обсяг нової програми 3,9 мільярдів. На цю суму Україна отримує гарантію. За потреби - може частково чи повністю суму отримати. 

НБУ очікує в грудні отримати щонайменше 1,4 мільярда доларів від МВФ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин