На початку весни 9 млн українців підняли пенсії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Доплати були різними, від 100 до 1000 гривень.

У березні майже 9 мільйонам пенсіонерів підняли виплати. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1" з посиланням на Міністерство соціальної політики.

Як повідомляється, розмір пенсій збільшився в результаті перерахунку. 

Загалом діапазон доплат від 100 до 1000 гривень. У міністерстві додають, що пенсіонери з мінімальною пенсією, а це близько 2 мільйонів людей, мають отримати і одноразову доплату у розмірі майже 2,5 тисячі гривень.

Нагадаємо, 25 лютого повідомлялося, що протягом березня-квітня 2019 року українським пенсіонерам обіцяють одноразову доплату до пенсії у розмірі 2,410 тисячі гривень.

ВідеоМінімальна пенсія, плани МОЗ та штраф за несплату аліметів - економічні новини

Уже з першого грудня мінімальна пенсія зросте до 1497 гривень. Це на 62 гривні більше, ніж теперішня мінімалка для пенсіонерів.Довідка від лікаря, рецепт, історія хвороби – вже з наступного року їх можна отримувати онлайн. Як повідомили у Міністерстві охорони здоров'я, це завдання стане пріоритетним 2019 року. Чотири мільярди гривень – саме таку суму стягнули держвиконавці зі злісних неплатників аліментів. Ця сума удвічі більша ніж торік. Українці зможуть поїхати у Таїланд без візи. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Мінімальна пенсія, плани МОЗ та штраф за несплату аліметів - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції