На Полтавщині будують швидкісну пастку для автомобілів

Через "хвилястість" дороги водії будуть змушені зменшити швидкість.

У місті Лохвиця Полтавської області з'явиться перша система так званого "заспокоєння дорожнього руху".

Система Traffic calming measures працює в Австралії, США та активно запроваджується у Європі. Це система так званих швидкісних пасток, які не дозволяють водіям їхати дорогою швидше, аніж 60 кілометрів на годину. Наприклад, спеціальний вигін дороги, створення звужень; дугоподібні пішохідні переходи та пішохідні острівки безпеки. Словом, певні перешкоди, на яких водій просто не зможе не знизити швидкість.

ремонт дороги в Лохвиці_1
Служба автомобільних доріг у Полтавській області
Подібна транспортна розв'язка з'явиться на в'їзді до Лохвиці

"Зрозуміло, що на відремонтованих дорогах, зростає швидкість руху транспорту, а відтак часто виникають дорожньо-транспортні пригоди. В Лохвиці ремонт дороги вже на фініші. Відтак, аби зменшити аварійність в майбутньому, і застосовуємо Traffic calming measures", - сказав начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Така система "заспокоєння дорожнього руху" направлена на скорочення кількості ДТП. Причому, швидкісні пастки не зашкодять технічному стану автомобіля, як, наприклад, зараз це роблять "лежачі поліцейські".

Зазначимо, що подібна швидкісна пастка є при в'їзді до Рівного, де знак з назвою міста стоїть на "острівку", який водії змушені оминати.

ВідеоУ Лохвиці з'явиться сучасна система обмеження швидкості руху

Залиште свій коментар