Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затятий шопоголік розкрила секрети знижок у магазинах і пояснила правила вигідних покупок

Під час знижок речі можна придбати на 90% дешевше.

Придбати брендові речі за помірними цінами можна під час розпродажів, які традиційно відбуваються щосезону. Зараз у магазинах саме час літніх знижок. 

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Не секрет, що існують так звані імітації знижок – коли ціну на речі спочатку завищують, а потім опускають практично до попередньої межі. Зазвичай супермаркети влаштовують цінопади раз на сезон, перед зміною колекцій.

Однак придбати ту чи іншу річ за знижкою все ж таки можна.

За словами одного з покупців, їй вдалось придбати якісні речі "за копійки". На одній з сорочок вона заощадила 50%, а за іншу віддала на 70% менше від стартової ціни.

Як стверджує постійний покупець Оксана, купувати одяг краще на початку розпродажів, адже речі за розміром швидко розкуповують. Хоча додає, що у розпал чи наприкінці сезону знижок, якщо постаратися, можна знайти одяг дешевше навіть на 90%.

За словами професійного байєра Анни Луковкіної, знижки у 70% і більше не вигідні для магазинів, однак деякі дійсно йдуть на такий крок, аби звільнити місце для нової колекції. Вона зазначає, що низка брендів можуть віддавати свій одяг навіть на благочинність.

Однак фахівець наголосив, що знижка у 90% - велика рідкість. Під такі ціни припадає одяг останнього розміру або розпаровані речі. 

Луковкіна також розповіла про те, що реальна собівартість того чи іншого одягу може бути в три рази менша. Націнки пояснюються різними чинниками. Так, у вартість включаються податки, оренда, митниця і просто виручка, аби не йти "в мінус". Тому, українським виробникам йти на такий крок важко. Якщо через знижку вартість речі сягає менше її собівартості, "то магазин просто хоче її позбутися".

Найоптимальнішою знижкою, за словами професійного байєра, вважається 50%.

Відео Полювання на знижки: як можна зекономити на дорогих речах

Залиште свій коментар

Вибір редакції