"Нафтогаз" підвищив ціни на газ у листопаді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ціни для промисловості суттєво зросли.

Від 1 листопада підвищується ціна на газ для промислових споживачів. Поточного місяця вони зростуть на 18,4-19,6%.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Залежно від обсягів закупівлі та умов оплати, "Нафтогаз" пропонує газ за ціною 5 861 – 6 463 грн за тисячу кубометрів. Запропоновані ціни на природний газ з ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

Ціни на газ, які "Нафтогаз" встановлює для промисловості, вважаються ринковими. Відповідно до постанов уряду та чинних домовленостей з МВФ, для потреб населення газ також продається за ринковими цінами. Тому підвищення цін на газ для промисловості на майже 20% призведе до зростання цін на газ і для населення.

Нагадаємо, у міжопалювальний сезон газ для населення подешевшав. Жовтнева ціна становитила 4 272,76 грн за тисячу кубічних метрів без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування

Відео Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

Завдяки теплій погоді Україна поки не витрачає багато газу. У підземних сховищах уже накопили рекордний за останні роки обсяг - 21 мільярд кубів газу. Але разом із тим, газовики готуються до різних сценаріїв. Передусім можливої газової війни з Росією. Контракт про транзит газу із Росії до Європи досі не підписаний.    

Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

Залиште свій коментар

Вибір редакції