Нардеп Луценко розповів про хід розслідування справ проти керівництва НБУ

Справи ведуть і в Нацполіції, і в НАБУ.

Національна поліція України та Національне антикорупційне бюро України ведуть розслідування щодо керівництва Нацбанку, але результатів цих розслідувань ще немає.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1" розповів народний депутат Ігор Луценко, чиї колеги зверталися із заявами до правоохоронців щодо керівництва НБУ.

"Наразі ми бачимо лише слідчі дії. Що таке результат розслідування? Це передача справи до суду. Звісно, до суду ще ніхто нічого не передає. Але те, що Національна поліція веде своє розслідування, НАБУ веде своє розслідування, у Генеральній прокуратурі також зареєстровано кримінальне провадження, це однозначно ефект. Там ведуться слідчі дії", - сказав депутат.

На думку Луценка, політична воля у тому, щоб довести розслідування до кінця, в країні є. Якщо в Адміністрації президента не дуже у цьому зацікавлені, то голова МВС Арсен Аваков лояльно ставиться до спроб притягнути до відповідальності голову НБУ Валерію Гонтареву та її заступницю Катерину Рожкову, каже депутат.

Луценко вважає, що нещодавні обшуки НАБУ у Національному банку були імпульсом для голови НБУ пришвидшити свою відставку.

Нагадаємо, наприкінці березня детективи Національного антикорупційного бюро понад чотири години працювали в приміщеннях НБУ, де збирали документи в межах розслідування справ про зловживання службовим становищем, яке мало тяжкі наслідки. Під підозрою високопосадовці Нацбанку, однак слідчі прізвищ не називають.

Керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що обшуки пов'язані із Platinum Bank та іншими фінустановами. Слідчі підозрюють, що ліквідність фінансових установ штучно завищувалась, а ризики свідомо ігнорувалися, тому й рішення були мотивовані особистими корисливими інтересами.

ВідеоПро результати розслідування щодо керівництва НБУ говорити зарано – Луценко

Залиште свій коментар