Найскупішим роботодавцем України є сама держава

Дата публікації
Перегляди
6264
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найскупішим роботодавцем України є сама держава

Найскупішим роботодавцем України є сама держава / Фото: Український погляд

Зарплати рядових бюджетників відстають від середніх показників по країні, а оклади управлінців значно їх перевищують.

На сьогоднішній день найменші зарплати в Україні платить сама держава, заявив провідний спеціаліст Центру Розумкова Павло Розенко.

За його словами, середня заробітна плата в Україні становить 2,7 тис. грн, тоді як заробітна плата по державних структурах в системі освіти на 600 грн менша – 2100 грн, в системі охорони здоров'я та надання соціальних послуг – 1700 грн.

"Разом із тим, у державному управлінні рівень оплати, навпаки, вищий, ніж середній рівень заробітної плати", - зазначив Розенко. За словами експерта, цей рівень складає 3100 грн серед працівників у державній службі. Тобто, на його думку, існує дисбаланс між тим, скільки влада витрачає на своє утримання, та рівнем оплати діяльності працівників бюджетної сфери.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада відмовилася поетапно підвищити прожитковий мінімум до 1 525 гривень і мінімальну заробітну плату до 1606 гривень в 2011 році.

За прийняття законопроекту в першому читанні проголосували 100 депутатів при мінімально необхідних 226. Найбільше голосів за законопроект віддали бютівці, та комуністи. Провладна Партія регіонів віддала за "покращення життя вже сьогодні" лише 6 голосів зі 193 можливих.

Читайте також:

Регіонали віддали за "покращення життя вже сьогодні" лише 6 голосів

Азаров розсмішив учителів підвищенням зарплати

Погіршення життя настало у кожній другій українській родині

Реальна зарплата українців виросла за рік на 10%

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6264
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація