Новорічні ялинки продаватимуть мінімум за 100 гривень

Дата публікації
Новорічні ялинки продаватимуть мінімум за 100 гривень

В усі ялинки встановлюватимуть чіпи.

У ялинки, які були зрубані легально, встановлюватимуть чіпи.

Новорічна ялинка цього року обійдеться українцям мінімум у 100 гривень, заявив голова Держагентства лісових ресурсів Віктор Сівець.

За його словами, цього року мінімальна ціна ялинки, встановлена ​​держпідприємствами, складе 50-52 грн. Враховуючи, що на ринках ціни перевищують закупівельну в 2 рази, кінцевому споживачеві дерево обійдеться мінімум в 100 грн.

Також Сівець повідомив, що підприємства Держлісагентства готові поставити на ринок 6 млн новорічних ялинок, вирощених на спеціальних плантаціях і додатково забезпечити попит в гілках хвойних порід дерева - для створення новорічних композицій.

"Але в 2010 році ми продали всього 600 тисяч ялинок за середньою ціною близько 25 гривень, Заробили 18,1 мільйонів гривень. При цьому мінімум 10% дерев опиняються на смітнику. Завдяки нововведенню - електронному чіпу на кожній проданій ялинці - цього року ми побачимо, який реальний рівень продажів в Україні", - уточнив глава Держлісагентства.

Як повідомлялось, цього року українці планують витратити на новорічні свята близько 3665 гривень (331 євро), що практично на чверть більше, ніж торік. Тоді бюджет новорічного святкування становив 2970 грн.

Читайте також:

Українці відгуляють Новий рік чи не найбідніше у Європі

Новий рік-2012 за кордоном: де і за скільки святкувати

Кияни святкуватимуть Новий рік зі штучною ялинкою

Новий рік в Карпатах під загрозою зриву - квитки на Захід розкупили за ніч

Наступна публікація