Перезапуск української економіки можна робити вже зараз — Сергій Лабазюк Актуально

Дата публікації
Перегляди
1692
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перезапуск української економіки можна робити вже зараз — Сергій Лабазюк

Фото: www.facebook.com/SergiyLabazyuk

Українська  економіка, виробництво – в тому числі і релокація бізнесу разом з друком гривні – дієві методи, які можна застосовувати вже зараз. Не чекаючи підтримки від міжнароднів партнерів і запуску "плану Маршала".

Таку думку в прямому ефірі телемарафону "Єдині новини" висловив народний депутат України, член політичної партії "За Майбутнє" Сергій Лабазюк.

На його переконання, вже сьогодні можна перезапустити вітчизняну економіку в тих регіонах України, де відносно безпечно і не ведуться активні бойові дії.

"Не потрібно боятися друку гривні, якби цього не боялися українські банки чи інші фінансові установи. Але тут є важливий момент – надруковані кошти потрібно "не проїдати" на соціальні статті видатків, а направляти на вітчизняну економіку, орієнтовану, наприклад, на видобуток корисних копалин чи переробку. Ми отримаємо нові робочі місця, сплату податків і наповнення до бюджету. Тобто ці кошти будуть обертатися всередині країни – на внутрішньому ринку. Що не призведе до девальвації, а навпаки – перезапустить бізнес та сприятиме більш швидкому економічному оновленню", - заявив парламентар.

Деякі міста зруйновані під нуль: як відбудовувати Україну після війни

Деякі міста зруйновані під нуль: як відбудовувати Україну після війни
Дата публікації
Перегляди
1692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація