Порошенко подовжив дію санкцій проти російських банків

Ці заходи застосовуються до юридичних осіб терміном на один рік.

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів в дію рішення РНБО від 1 березня 2018 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів».

Про це повідомляє прес-служба президента.

Зазначається, що ці заходи застосовуються до юридичних осіб терміном на один рік.

«Санкції у вигляді запобігання виведенню капіталів за межі України на користь пов’язаних з банками осіб застосовуються до Публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ Банк» та ПАТ «БМ Банк». Рішення було ухвалено відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» та на підтримку пропозиції Національного банку України», - йдеться у повідомленні.

ВідеоРНБО продовжила санкції проти банків з російським капіталом

Їх запровадили рік тому. Банкам заборонили проводити будь-які фінансові операції на користь материнських структур, зокрема, виводити капітал за межі України. Під обмеження потрапили "Сбербанк", "Промінвестбанк", "ВТБ Банк", "БМ-банк" та "ВіЕс Банк".

РНБО продовжила санкції проти банків з російським капіталом

Контроль за виконанням цього рішення покладається на Секретаря РНБО.

Зокрема, Кабінет Міністрів України разом із Нацбанком України мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених цим рішенням. МЗС має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, Рада національної безпеки та оборони України подовжила санкції проти банків із російським капіталом. З відповідної пропозицією про подовження дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо банків із російським капіталом до РНБО звернувся Національний банк України.

Залиште свій коментар