Порошенко подовжив дію санкцій проти російських банків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці заходи застосовуються до юридичних осіб терміном на один рік.

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів в дію рішення РНБО від 1 березня 2018 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів».

Про це повідомляє прес-служба президента.

Зазначається, що ці заходи застосовуються до юридичних осіб терміном на один рік.

«Санкції у вигляді запобігання виведенню капіталів за межі України на користь пов’язаних з банками осіб застосовуються до Публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ Банк» та ПАТ «БМ Банк». Рішення було ухвалено відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» та на підтримку пропозиції Національного банку України», - йдеться у повідомленні.

ВідеоРНБО продовжила санкції проти банків з російським капіталом

Їх запровадили рік тому. Банкам заборонили проводити будь-які фінансові операції на користь материнських структур, зокрема, виводити капітал за межі України. Під обмеження потрапили "Сбербанк", "Промінвестбанк", "ВТБ Банк", "БМ-банк" та "ВіЕс Банк".

РНБО продовжила санкції проти банків з російським капіталом

Контроль за виконанням цього рішення покладається на Секретаря РНБО.

Зокрема, Кабінет Міністрів України разом із Нацбанком України мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених цим рішенням. МЗС має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, Рада національної безпеки та оборони України подовжила санкції проти банків із російським капіталом. З відповідної пропозицією про подовження дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо банків із російським капіталом до РНБО звернувся Національний банк України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції