Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РНБО подовжила санкції проти українських "дочок" російських банків

За рік чисті активи українських банків з державним російським капіталом скоротилися на третину.

Сьогодні, 1 березня, Рада національної безпеки та оборони України подовжила санкції проти банків із російським капіталом.

З відповідної пропозицією про подовження дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо банків з російським капіталом до РНБО звернувся Національний банк України. Про це йдеться на персональному сайті секретаря РНБО Олександра Турчинова.

"Я не бачу зараз тут жодних проблем, бо наш підхід виявився правильним і ефективним - не зачіпаються інтереси вкладників, інтереси клієнтів, але політика держави є абсолютно правильною, тим більше, що і наші іноземні партнери застосували санкції проти банків з державним російським капіталом. Протягом 2017 року чисті активи українських банків з державним російським капіталом скоротилися на третину, а обсяг розміщених у них коштів фізичних та юридичних осіб – зменшився на 28 і 34 відсотки відповідно", - зазначив президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, санкції проти українських "дочок" російських банків уперше ввели 23 березня 2017-го. Введені на рік обмеження забороняють їм здійснювати будь-які фінансові операції на користь материнських структур, але не забороняють їхній продаж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції