Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко пообіцяв студентам КПІ залишити стипендії

Глава держави заявив, що виплати скасовуватися не будуть.

Президент Петро Порошенко пообіцяв студентам-першокурсникам технічного університету КПІ не скасовувати їхніх стипендій. Слово глава держави дав під час неформального спілкування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Порошенко 1 вересня вирішив зустріти не у своєму рідному Інституті міжнародних відносин, а приїхав в Київську політехніку, котра віднедавна носит ім'я свого легендарного студента, авіаконструктора Ігоря Сікорського. Президент зазначив, що технічні і інженерні розробки КПІ приносять користь у забезпеченні обороноздатності країни.

ВідеоПорошенко на зустрічі із студентами пообіцяв, що стипендії не скасують

Уже після офіційних промов студенти обступили Порошенка, щоб зробити селфі. І тоді попросили його не забирати у них стипендії. "Фонд залишився той самий", - запевнив глава держави.

Як уже повідомлялося, 30 серпня на дискусії щодо зміни системи нарахування стипендій в заступника міністра фінансів Сергія Марченка студент жбурнув тортом. Крім того, група студентів розгорнула перед учасниками дискусії плакат і почала скандувати гасло "гроші на освіту, а не на війну". Організатори події попросили продовжити дискусію у конструктивному руслі. Тоді активісти залишили залу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції