Порошенко пообіцяв студентам КПІ залишити стипендії

Глава держави заявив, що виплати скасовуватися не будуть.

Президент Петро Порошенко пообіцяв студентам-першокурсникам технічного університету КПІ не скасовувати їхніх стипендій. Слово глава держави дав під час неформального спілкування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Порошенко 1 вересня вирішив зустріти не у своєму рідному Інституті міжнародних відносин, а приїхав в Київську політехніку, котра віднедавна носит ім'я свого легендарного студента, авіаконструктора Ігоря Сікорського. Президент зазначив, що технічні і інженерні розробки КПІ приносять користь у забезпеченні обороноздатності країни.

Порошенко на зустрічі із студентами пообіцяв, що стипендії не скасують

Те що цього не станеться, почули від президента студенти першокурсники технічного університету КПІ під час неформального спілкування. Петро Порошенко 1 вересня вирішив зустріти не у своєму рідному Інституті міжнародних відносин, а приїхав в університет Київський політехнічний інститут. Президент зазначив, що технічні і інженерні розробки КПІ приносять користь в забезпеченні обороноздатності країни.

Уже після офіційних промов студенти обступили Порошенка, щоб зробити селфі. І тоді попросили його не забирати у них стипендії. "Фонд залишився той самий", - запевнив глава держави.

Як уже повідомлялося, 30 серпня на дискусії щодо зміни системи нарахування стипендій в заступника міністра фінансів Сергія Марченка студент жбурнув тортом. Крім того, група студентів розгорнула перед учасниками дискусії плакат і почала скандувати гасло "гроші на освіту, а не на війну". Організатори події попросили продовжити дискусію у конструктивному руслі. Тоді активісти залишили залу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: