Порошенко все-таки продасть свій бізнес після інавгурації

Дата публікації
Перегляди
23к
Порошенко все-таки продасть свій бізнес після інавгурації

Порошенко продасть Roshen / УНІАН

Кандидат у президенти підтвердив намір виконати свою обіцянку.

Нардеп Петро Порошенко, який за попередніми даними ЦВК впевнено перемагає на виборах президента, виконає обіцянку щодо продажу своїх активів після інавгурації.

"Щодо мого бізнесу, то одразу ж після цього буде складено контракт з інвестиційною компанією щодо пошуку покупців", - заявив він.

Водночас політик зазначив, що не буде продавати "5 канал".

"5 канал не буде проданий. Та роль, яку вільна преса зіграла і під час Помаранчевої революції, і під час нашої революції на Майдані, є надзвичайно важливою", - пояснив він.

Нагадаємо, що під час перебування на посаді голови Ради національної безпеки і оборони в березні 2005 року Порошенко передав всі свої бізнес-активи в ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Петра Порошенка", пізніше перейменований в "Прайм ессетс кепітал".

Серед найбільших активів Порошенко - кондитерська корпорація Roshen з активами в Україні, Росії, Литві, Угорщині та Німеччині, телевізійний "5 канал", київський суднобудівний завод "Ленінська кузня" зі значними земельними ділянками в столиці і "Севастопольський морський завод", 55% у спортклубі "5 елемент" в Києві, 50,08% Міжнародного інвестиційного банку, 49,996% страхової компанії "Країна".

За даними "Укрдержреєстру", політик залишається єдиним власником фонду, яким керує його батько Олексій Порошенко.

Крім того, у Порошенка є частка в автокорпорації "Богдан", правда, він уже багато разів заявляв, що ще кілька років вийшов з цього бізнесу, обмінявши свої акції на частку в "Рошен".

Нагадаємо, що на початку 2013 року журнал Forbes оцінив статки Порошенка в $ 1,6 млрд, однак з того часу більшість українських активів подешевшала через ситуацію в країні.

Зазначимо, що за результатами опрацювання більше половини протоколів Порошенко набирає 53,86%.

Наступна публікація