Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада спростила залучення іноземних інвестицій в Україну

Рада спростила залучення іноземних інвестицій в Україну

Ухвалений законопроект може принести країні близько 100 мільярдів гривень інвестицій.

Верховна Рада України 15 травня ухвалила законопроект, яким передбачається створення "номінального утримувача", який має право надавати послуги з обліку цінних паперів, що повинно значно спростити залучення іноземних інвестицій в українські держоблігації.

За відповідний законопроект висловилися 244 депутати, 10 утрималися.

"Положеннями Закону передбачено, що іноземні фінансові установи, які відповідають переліченим у проекті критеріям та є фактично іноземними депозитарними установами за законодавством держави їх реєстрації, визначено номінальними утримувачами та надано можливість українським депозитарним установам відкривати для них рахунки в цінних паперах номінального утримувача. На зазначених рахунках українська депозитарна система вестиме облік цінних паперів та прав на цінні папери, власниками яких є клієнти номінального утримувача", - повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Рішення парламенту прокоментував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, назвавши законопроект ще одним альтернативним кредитам механізмом залучення коштів на розвиток економіки та реалізації суспільно значимих проектів. За його словами, цей механізм може принести Україні близько 100 мільярдів гривень інвестицій.

Також сьогодні Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким передбачається посилення захисту авторських прав шляхом визначення засад роботи організацій колективного управління.

Відео "Яким насправді є інвестиційний клімат у країні?"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції