Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ревізія фінансів та реформ. Гонтарева "склала іспит" місії МВФ

Голова НБУ запевнила, що регулятор виконав усі вимоги фонду.

Сьогодні, 10 травня, в Києві розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Роном ван Руденом. Від її звіту залежатиме, чи отримає Україна черговий транш кредиту обсягом у 1,7 млрд доларів. Однією з перших "складала іспит" голова Нацбанку Валерія Гонтарева.

"Під час першого візиту поточної місії Фонду до НБУ його учасники обговорили результати виконання програми EFF центральним банком у частині його компетенцій. Як підкреслила Валерія Гонтарева, Національний банк виконав усі умови програми, що стосуються його діяльності, і наразі очікує на якнайшвидше завершення другого перегляду. Також обговорення точилося навколо монетарної політики НБУ в умовах інфляційного таргетування, кроків з подальшої лібералізації валютного регулювання та перезавантаження банківського сектору", – ідеться в повідомленні Нацбанку.

Нагадаємо, місія МВФ працюватиме в Києві до 18 травня. Серед головних її завдань – оцінити фіскальні та монетарні показники в контексті проведених Україною реформ, які підтримує МВФ.

Гроші від фонду мали надійти Києву ще на початку року, проте через політичну кризу в державі МВФ "заморозив" співпрацю. Після стабілізації ситуації у фонді заявили про продовження співпраці вже з новим Кабміном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції