Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рейтинг Ахметова у Forbes обвалився на 570 позицій

Рейтинг Ахметова у Forbes обвалився на 570 позицій

Коломойський опинився на 1367 місці.

У вівторок, 1 березня, оновився найпрестижніший рейтинг доларових мільярдерів всієї планети – американський журнал Forbes вийшов у світ з тридцятим за рахунком щорічним рейтингом.

Так співзасновник Microsoft Білл Гейтс вкотре став найбагатшою людиною світу, очоливши глобальний рейтинг мільярдерів Forbes зі статком у $ 75 млрд.

До традиційного рейтингу потрапили і українські бізнесмени Рінат Ахметов, Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський, Віктор Пінчук та Юрій Косюк.

Так, донецький бізнесмен Рінат Ахметов впав з 201 місця, яке він займав вминулоріч, аж на 771 - його статки зменшилися з 6,7 мільярда доларів до 2,3 мільярда доларів.

Бізнес-партнери із Дніпропетровьска Геннадій Боголюбов і Ігор Коломойський розділили 1367 місце зі статком по 1,3 мільярда доларів. Їх достаток у порівнянні з 2015 роком не змінилися. Але в минулому році в рейтингу найбагатших людей Боголюбов перебував на 1500 місці, а Коломойський на 1415.

Далі у рейтингу Forbes - Віктор Пінчук, який перебуває на 1476 місці зі статком 1,2 мільярда доларів. У 2015 році він посів 1250 місце зі статком у 1,5 мільярда доларів.

Також у списку - аграрій Юрій Косюк, який опинився на 1694 місці зі достатком в 1 мільярд доларів. Минулоріч він займав 1638 місце зі статком 1,1 мільярда доларів.

Зауважимо, що друге місце в світовому рейтингу посів 79-річний іспанський мільярдер Амансіо Ортега. Статки творця компанії Inditex (бренди одягу Zara, Massimo Dutti та інші) за рік зросли на $ 0,5 млрд і сягнули 64,5 млрд.

Першу трійку найбагатших мільярдерів світу замкнув, як і торік, 85-річний американський інвестор Воррен Баффет. Минулий рік склався не дуже вдало для глави інвестиційної імперії Berkshire Hathaway - його статок скоротився на $ 11,9 млрд і становить $ 60,8 млрд. Хто ще потрапив у десятку найбагатших людей планети – дивіться в нашій інфографіці.

Рейтинг найбагатших людей планети

Залиште свій коментар

Вибір редакції