Кредитний рейтинг ЄС впав через Brexit

Підвищення рейтингу ЄС можливе при зміцненні політичної єдності в Євросоюзі.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Євросоюзу з AA до AA+ через рішення британців щодо виходу країни зі складу ЄС.

Про це пише РИА Новости.

Але при цьому короткостроковий рейтинг підтверджений на рівні A-1+. Прогноз за всіма рейтингами стабільний.

Підвищення рейтингу ЄС можливе при збільшенні середнього загального рейтингу країн блоку або зміцненні політичної єдності в Євросоюзі.

Пониження рейтингу можливе при зниженні середнього загального ВВП членів блоку або сумнівної підтримки з їх боку за ключовими напрямками політики.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян). Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року. У той же час петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів.

brexit

Країни Євросоюзу відмовляються обговорювати із Лондоном умови виходу із ЄС

Принаймні, допоки не почнеться формальна процедура Brexit. Європейський союз зараз гудить, як вулик. Лідери країн-членів готуються до саміту і проводять переговори. До Брюсселя прибув держсекретар США Джон Керрі. Саму Британію ще досі лихоманить, фунт продовжив падіння, не спокійно і на ринках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: