Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розробник біткоїна розсекретить свою особу - Bloomberg

Сатоші Накомото - це псевдонім.

На сайті, який пов'язують з Сатоші Накамото, анонсували появу книги про життя творця біткоїна, в якій "дадуть відповіді на всі питання".

Про це повідомляє Bloomberg.

На сайті описується "уривок літературного твору, що складається з двох частин", який буде "короткою історією з відповідями на найбільш хвилюючі питання".

"Я хотів би, щоб імена і факти були відомі", - пише автор послання.

Також йдеться про те, що Сатоші Накомото - це псевдонім.

"Я збираюся дещо пояснити. Я знаю, що деякі з вас можуть чути про це не в перший раз, але я повинен публічно заявити про це, і так як раніше публічної заяви не було, я зроблю її офіційною", - пише автор.

ВідеоЯк заробляють мільйони на біткоїнах

Ерік Фінман - наймолодший біткоїн-мільйонер в світі. У нього 403 BTC, які повільно але впевнено підбираються до сумарної вартості в $ 3 млн за поточним курсом. Ми розповімо, як по всьому світу люди заробляють мільйони, не виходячи з дому, і що знають про цифрове золото в Україні. Що ж таке крипто-валюта – гроші майбутнього чи велика афера? 

Як заробляють мільйони на біткоїнах

Нагадаємо, герой популярного американського серіалу з гумором пояснив, що таке криптовалюта, блокчейн, і чому це круто. Найпростіше пояснення інноваційної технології ХХІ століття вмістили у 20 слайдах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції